YAŞAM SANATINIZA MİMARİ BİR DOKUNUŞ

Keyifli Mekanlar İnşa Eder

FİRMA PROFİLİUzun yıllara dayanan tecrübe, iş disiplini ve dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak, Türkiye'nin değerlerine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tecrübeli, profesyonel ekibimiz tarafından yaşamınızı kolaylaştıracak, huzur ve güven dolu bir yaşam alanı projeleri sunuyoruz. Size prestijli ve kaliteli konutlar inşa ederken, yeşil ve doğanın korunmasına maksimum düzeyde önem veriyoruz. Projenin başlangıcından, anahtar teslimine kadar tüm çevre standartlarına ve uygulama ilkelerine duyarlı bir şekilde geri dönüşüm uygulamalarını benimsiyoruz.

En son teknolojiye uygun, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartlarına göre standartları belirlenen, müşterilerimizin beklentilerini her anlamda karşılayan projeler geliştiriyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyetine uygun şekilde, bölge ve ülke ekonomisine artı değer katan üstün hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çevremizi ve toplumu önemseyen, güvenilir firmalarla yapılan işbirlikleri ile gelişen, değişen ve her zaman ileri düzeyde yenilenen farklı projelerle müşterilerimize prestijli çalışma ve yaşam alanları sunuyoruz.

BAŞKANIMIZIN MESAJIDask İnşaat olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış, konforlu, güvenilir ve kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz. Projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. Vizyon ve misyonumuz doğrultusunda topluma hizmet veriyor ve Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunarak, yükselen değerleri koruyoruz.

Kendimizi insanlara ve doğaya karşı sorumlu hissediyoruz, topluma katkıda bulunmayı, yapılarımızın inşasında çevreyi koumayı kendimize görev biliyoruz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Karşılıklı güven yaratmayı, markamızı her zaman ileriye taşıyacak ilkelerimizden vazgeçmeyerek başarıyoruz.

Dask İnşaat müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar, çalışma alanları kurmaya devam edeceğiz. Her yeni girişimimizde, güvenli, konforlu, gelişen ve her zaman bir adım öne çıkan projeler geliştirmek için çalışacağız.

Yönetim Kurulu Başkanı


Cem TÜZEMEN

VİZYON & MİSYON


Misyon


Tecrübesi uzun yıllara dayanan ekibimizle, güvenli, kaliteli ve değeri her geçen gün artan projelerimizle, sektörde kendimizi ispatlamış olmanın verdiği gururla hizmetlerimize devam etmek.


Vizyon

Müşterilerimizin modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede güvenilir, ekonomik ve kaliteli üretim felsefemizle, tüm Türkiye ye örnek oluşturacağımıza yürekten inanıyoruz.

DEĞERLERİMİZFaaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, birlikte çalıştığımız müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla birlikte; koruduğumuz, geliştirdiğimiz yapılarımız sayesinde Türkiye’ye artı değer katıyoruz. Hızlı, kaliteli ve güvenilir projeler üreterek, müşterilerimizin yaşamlarına konfor çerçevesinde hizmet sunuyoruz.

Doğal kaynakları, çevreyi maksimum titizlikle koruyarak yaşama saygı gösteriyoruz. Hizmet sürekliliğimiz yepyeni projelerimizle yılın 12 ayı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaşamın her alanına destek olup koruyarak, yalnızca konut inşa etmiyoruz, yükselen değerleri koruyarak değerlerimize sahip çıkıyoruz.

FELSEFEMİZDask İnşaat olarak, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımız, geliştirdiklerimiz ve modern projelerimiz toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür. Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmaktan onur duyuyoruz. Hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları inşa ederek, her daim yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek temel felsefemizdir.